Před dvěma lety se AVANT IS, která spravuje 69 fondů kvalifikovaných investorů a 15 fondům provádí administraci, rozhodla více podpořit své fundraisingové fondy. Začala proto s pořádáním investičních konferencí, aby představila zajímavé klienty ze svého portfolia investičním zprostředkovatelům a zástupcům bank.

Na letošní AVANT investiční konferenci, která se konala koncem září na zámečku Chateau St. Havel v Praze-Krči, představila 10 z nich. Prvním byl SPILBERK investiční fond s proměnným základním kapitálem, následovaly fondy CORE CAPITAL SICAV, Cornerstone Investments SICAV, Gartal Investment fund SICAV, r2p invest SICAV, ČSNF SICAV, REALIA FUND SICAV, TUTAMEN SICAV, Bidli investiční fond SICAV a AVANT – Česká pole 2015 otevřený podílový fond.

Konferenci moderovala Zuzana Hodková ze Seznamu, hosty přivítal majitel a výkonný ředitel AVANT IS Pavel Doležal. O aktuální ekonomické situaci pohovořil hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil, obchodní ředitel AVANT IS Pavel Bříza přiblížil to, co se ve firmě za poslední rok událo a představil novou platformu pro investiční zprostředkovatele AVANT Portál. CEO firmy UNIFER Kamil Pavlíček pak promluvil o brandingu a marketingu ve světě financí. To vše za nádherného počasí, s příjemnými lidmi, výborným občerstvením a s představením novinek z Autosalonu Louda, který byl partnerem konference. Mezi další partnery patřili Peak.cz, AUREOLE a Magazín ESTATE.